Kredyty hipoteczne

Kompleksowe
rozwiązania, dopasowane do potrzeb
i możliwości naszych klientów.

Kredyty mieszkaniowe i budowlane

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasz doświadczony zespół stworzył bogatą ofertę tanich kredytów mieszkaniowych i budowlanych.

  1. Zacznijmy jednak od definicji, czyli tego czym jest kredyt hipoteczny?

To rodzaj kredytu, którego zabezpieczeniem jest ustanowiona na danej nieruchomości hipoteka, czyli ograniczone prawo rzeczowe. Jego wysokość ustanawiania jest w zależności od wartości nieruchomości. Zatem w przypadku wstrzymania jego spłaty, kredyt hipoteczny daje bankowi prawo do dochodzenia wierzytelności bez względu na to, kto jest jej aktualnym właścicielem. Doradcy finansowi DonForti podpowiedzą Państwu, jak wybrać najkorzystniejszy i tani kredyt hipoteczny na budowę domu czy mieszkanie i pomogą załatwić wszelkie formalności z nim związane.

  1. Zakup domu lub mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Nikt nie chce, żeby ten moment został przyćmiony przez perspektywę wzięcia niekorzystnego kredytu hipotecznego, którego spłata zajmuje długi okres a raty są bardzo wysokie.

Doradcy DonForti pomagają zarówno klientom indywidualnym jak i firmom w wybraniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na mieszkanie lub dom, tak aby klient był maksymalnie usatysfakcjonowany podjętą decyzją. W naszej ofercie są także kredyty hipoteczne konsolidacyjne, które pomagają w organizowaniu terminowych spłat.

Kredyt konsolidacyjny

- upraszczamy sytuacje skomplikowane

Zdajemy sobie sprawę, iż sprawne manewrowanie między kilkoma instytucjami finansowymi oraz obsługa kilku kredytów bywa trudne
i kosztowne. Dlatego też stworzyliśmy ofertę
konsolidacyjnych kredytów hipotecznych
oraz konsolidacyjnych kredytów gotówkowych.

Pomagamy uzyskać jeden kredyt, którym spłacane są wcześniej zaciągnięte zobowiązania i jednocześnie umożliwia realizację dalszych celów.

Wybierając tego typu rozwiązanie, klient otrzymuje szereg korzyści:

  1. zamiana kilku zobowiązań w jedno długoterminowe
  2. jedna, niższa rata
  3. możliwość otrzymania dodatkowych środków
  4. korzystniejsze oprocentowanie

Oferujemy rozwiązania kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych i firm.

  1. Oferujemy rozwiązania kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych i firm z Rzeszowa i nie tylko.

Każde spotkanie z klientem rozpoczynamy od rozmowy. Wykorzystując uzyskane informacje, opracowujemy strategię pomagamy zdobyć środki na zakup mieszkania lub domu poprzez kredyt hipoteczny.

  1. Ponadto, oferujemy usługi rzeczoznawcy, który precyzyjnie wyceni wartość danej nieruchomości.

Nasz klient nie musi martwić się o jakiekolwiek formalności – przygotowujemy dokumentację wymaganą przez banki, pomagamy przy wypełnianiu wniosków o kredyt hipoteczny.

  1. Na podobnych zasadach pomagamy także klientom potrzebującym środków na budowę, remont lub wykończenie domów i mieszkań.

Jesteśmy otwarci na potrzeby najbardziej wymagających osób oraz instytucji. Zapewniamy wypracowanie najkorzystniejszych rozwiązań kredytów hipotecznych dla każdego z naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub odwiedzenia naszego biura w Rzeszowie, gdzie znajdziemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na mieszkanie lub budowę domu dopasowany do konkretnych potrzeb i możliwości zainteresowanego.

Jeśli mają Państwo pytania
odnośnie oferowanych przez nas kredytów hipotecznych

zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub odwiedzin w naszym biurze w Rzeszowie.