Kredyty gotówkowe

Pomożemy zrealizować
Twoje plany i marzenia!

 

W zespole DonForti zdajemy sobie sprawę z rosnących oczekiwań naszych klientów.

Z myślą o nich, stworzyliśmy bogatą ofertę kredytów gotówkowych, których rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wymagających.

W zespole DonForti zdajemy sobie sprawę z rosnących oczekiwań naszych klientów.
Z myślą o nich, stworzyliśmy bogatą ofertę kredytów gotówkowych, których rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wymagających.
W naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór kredytów.

 1. W naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór kredytów.

Kredyty gotówkowe nie mają przed nami tajemnic, ponieważ zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy
w instytucjach rynku finansowego. Każde działanie zaczynamy od spotkania z klientem i rozmowy, aby znaleźć dla niego dobry kredyt gotówkowy, dopasowany do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Możemy osiągnąć to dzięki wiedzy naszych doradców oraz znajomości oferty wielu banków oraz innych instytucji finansowych.

 1. Zapoznajemy się z preferencjami klienta, takimi jak cel kredytu, preferowany czas spłaty zobowiązania oraz wysokość rat.

Zbieramy także informacje pozwalające ocenić jego możliwości finansowe. W ten sposób, po dokonaniu wyczerpującej analizy zebranych danych, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie jaki kredyt gotówkowy jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla danego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Rzeszowie, gdzie znajdziemy kredyt dopasowany do Twoich możliwości. Nasi eksperci wysłuchają Cię i zgromadzą najważniejsze dane, a następnie pomogą w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej kredytu.

Zastanawiasz się jaki kredyt gotówkowy wybrać?

Celem naszej działalności jest przede wszystkim pełna satysfakcja każdego klienta. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, by pomóc Państwu wybrać tę najlepszą, spośród wielu dostępnych na rynku dobrych ofert kredytów gotówkowych.

Nasz relacje ze wszystkimi klientami są długofalowe, dlatego natychmiast reagujemy na każdą zmianę sytuacji życiowej i do niej dostosowujemy nową strategię finansową. Jeżeli wciąż macie Państwo wątpliwości i pytania dotyczących naszej działalności, usług, czy oferty, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie, lub odwiedzin bezpośrednio w naszym biurze w Rzeszowie.

Zaciągnięcie kredytu gotówkowego z pomocą wykwalifikowanych doradców finansowych DonForti jeszcze nigdy nie było tak proste.

Możliwość połączenia kredytów w jeden kredyt gotówkowy konsolidacyjny.

Klientom spłacającym równolegle kilka zobowiązań, doradzimy najlepszą możliwość za pomocą której będą w stanie połączyć wszystkie swoje kredyty gotówkowe w jeden kredyt konsolidacyjny gotówkowy. Posiadanie jednego kredytu zamiast kilku z pewnością pomoże w uporządkowaniu wszystkich terminów spłat zobowiązań. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego typu rozwiązania. Skonsolidowanie kilku swoich kredytów bardzo często umożliwia także zmniejszenie dotychczasowego oprocentowania oraz wydłużenie okresu jego spłaty.

 1. We wszystkich swoich działaniach na pierwszym miejscu stawiamy Człowieka i jego cele.

Korzystając z naszych usług, będą się mogli Państwo przekonać, że kredyt gotówkowy nie musi być ogromnym obciążeniem Państwa finansów. Czerpiąc z naszej wiedzy i doświadczenia na rynku finansowym, będą mogli Państwo wybrać dobry kredyt gotówkowy lub skonsolidować kilka poprzednich. Dzięki skutecznej współpracy z naszymi doradcami w końcu będą mogli Państwo pojechać na wymarzone wakacje, wyremontować dom lub kupić samochód. Oferta kredytowa instytucji współpracujących z nami jest na tyle bogata, że mogą Państwo być spokojni o dobór najkorzystniejszego z nich.

DonForti to gwarancja dobrych rozwiązań

dopasowanych do indywidualnej sytuacji klienta.

Dzięki nam

 1. zrealizujesz zakup auta
 2. wyremontujesz dom
 3. pojedziesz na wymarzone wakacje

bez obawy o dodatkowe obciążenia związane z doborem niewłaściwej oferty kredytowej.

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować:

 1. atrakcyjne oprocentowanie
 2. kwoty pożyczki nawet do 300 000 zł
 3. okres spłaty nawet do 10 lat
 4. możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel
 5. minimum formalności
 6. korzystne kredyty konsolidacyjne

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej bogatej oferty kredytów gotówkowych?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy lub odwiedzin w naszym biurze w Rzeszowie.