Doradca kredytowy

zapraszamy do skorzystania z naszych usług
lub odwiedzin w naszym biurze w Rzeszowie

 

Doradca kredytowy - finansowy

Doradca kredytowy to rodzaj doradcy finansowego zajmującego się kredytami. Jest to człowiek pomagający osobie prywatnej lub firmie – w przypadku gdy jest to doradca kredytowy dla firm – wybrać najkorzystniejszy z dostępnych w ofertach bankowych kredytów. Nawiązuje on kontakt z klientem, dokładnie sondując jego tzw., zdolność kredytową, czyli możliwości finansowe i oczekiwania względem kredytu, takie jak np. przeznaczenie, termin spłaty, czy walutę. Poza samym doradztwem finansowym dostarcza on także kredytobiorcy wszystkie niezbędne dokumenty i informuje klienta o ich ewentualnym braku. Tego typu działalność jest w Polsce znana już od wielu lat i ma swoje stałe grono chętnie korzystających klientów.

Niezależny doradca finansowy posiada większą niezależność opinii, gdyż nie jest związany z bankami żadną umową na sprzedaż kredytów, dzięki czemu może jak najbardziej obiektywnie przedstawić nam najkorzystniejsze oferty.

Poza osobami prywatnymi, doradztwem kredytowym zajmują się także banki oferujące kredyty. Zaletą skorzystania z ich usług jest fakt, że pracownicy tychże banków z pewnością świetnie znają własne oferty kredytowe. Niestety jednak nie będą oni w stanie porównać ich z ofertami innych banków.

Tego typu doradztwem finansowym zajmuje się firma DonForti z Rzeszowa. Nasi wykwalifikowani pracownicy świadczą usługi związane z kredytami gotówkowymi, hipotecznymi, inwestycyjnymi, konsolidacyjnymi, czy leasingiem. Nasza oferta to nie tylko klienci indywidualni, ale także doradztwo kredytowe dla firm. Do każdego zadania podchodzimy ambitnie i z pasją, a nasi pracownicy dzięki współpracy z wieloma instytucjami finansowymi nie tylko w Rzeszowie, mogą Państwu przedstawić optymalne oferty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej sceptycznie nastawionych klientów. W razie jakichkolwiek pytań do naszego zespołu zapraszamy do naszego biura w Rzeszowie.